Стівен Кінг назвав свій найулюбленіший серіал, який був заснований на його книгах. Про це повідомляє портал The New York Times.

Відомий письменник любить "Буря століття" в 1999 році. Він складається з трьох епізодів і повідомляє про жителів маленького острова, які знаходяться в смертельній небезпеці. Справа в тому, що на них насувається страшна буря.

Однак навіть стихія не так небезпечна, як таємничий незнайомець, який стає причиною масових самогубств. У самий розпал стихії вцілілі намагаються з'ясувати особу таємничого мандрівника.

"Буря століття-найулюбленіший з усіх серіалів. Мені сподобався Колм Фіоре в ролі Андре Лінога, сподобалася історія", - зізнається Стівен Кінг.

Він додав, що автори серіалу знімали в штаті Мен взимку, коли в цьому регіоні багато снігу.

"Від цього виникає відчуття крутої снігової бурі, в якій застрягли люди", - зізнався відомий письменник.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.