Гоночний голуб перетнув величезну відстань через Тихий океан зі Сполучених Штатів, щоб знайти новий дім в Австралії.

Гоночний Голуб пережив незвичайний 13000-кілометровий перехід через Тихий океан зі Сполучених Штатів, щоб знайти новий будинок в Австралії. Тепер влада вважає птицю небезпечною для карантину і планує її вбити.

Кевін Челлі-Берд сказав, що виявив змучену птицю, яка прилетіла на воно задній двір в Мельбурні 26 грудня, зникла з гонки в американському штаті Орегон 29 жовтня.

Експерти підозрюють, що голуб, якого Селлі-Берд назвав Джо на честь обраного президента США, здійснив поїздку на вантажному судні, щоб перетнути Тихий океан.

Подвиг Джо привернув увагу австралійських ЗМІ, але також і сумно відомої суворої австралійської служби карантину та інспекції.

Челлі-Берд сказав, що карантинна влада подзвонила йому в четвер, щоб попросити зловити птицю.

"Вони кажуть, що якщо Джо з Америки, то їх турбують хвороби птахів. Вони хотіли знати, чи можу я їм допомогти. Я сказав: "Якщо чесно, я не розумію. Я можу наблизитися до нього на відстань 500 мм, а потім він відлітає", - сказав чоловік.

Також він пояснив, що карантинна влада тепер розглядає можливість найму професійного ловця птахів.

Карантинна служба не відразу відповіла на запит про коментар.

У 2015 році уряд пригрозив приспати двох йоркширських тер'єрів, пістолів і Бу, після того, як вони були таємно ввезені в країну голлівудською зіркою Джонні Деппом і його колишньою дружиною Ембер Херд.

Зіткнувшись з терміном на 50 годин, щоб покинути Австралію, собаки полетіли на орендованому літаку.

Голуби-незвичайне видовище на задньому дворі австралійського будинку.

"Це потрясло нас у день подарунків. У мене є фонтан на задньому дворі, і голуб п'є з нього і купається. Він був дуже виснажений, тому я розчавив сухе печиво і залишив його там", - сказав Челлі-Берд.

"На наступний день він знову купався в нашому фонтані, тому я пішов подивитися на нього, тому що він був досить слабкий і, здавалося, не боявся мене, і я побачив, що у нього на нозі синя пов'язка. Очевидно, він комусь належить, тому мені вдалося його зловити", - додав він.

Челлі-Берд, який каже, що не цікавиться птахами "крім мого прізвища", сказав, що він більше не може ловити голуба голими руками, так як той відновив Свою силу.

Він сказав, що Союз американських голубів, що базується в Оклахомі, підтвердив, що Джо зареєстрований на власника в Монтгомері, штат Алабама.

Челлі-Берд сказав, що намагався зв'язатися з власником, але поки не зміг додзвонитися.

Птах щодня проводить на задньому дворі, іноді сидячи поруч з місцевим голубом на альтанці. Челлі-Берд годує його голубиним кормом з дня його прибуття.

"Я думаю, що він просто вирішив, що якщо вже я дав йому трохи їжі, і у нього є місце, щоб пити – це будинок», - сказав він.

Секретар австралійської Національної асоціації голубів Бред Тернер сказав, що чув про випадки, коли китайські гоночні голуби досягли західного узбережжя Австралії на борту вантажних суден, що було набагато коротшим рейсом.

Стверджується, що найбільший далекий переліт, зафіксований голубом, - це той, який почався в Аррасі у Франції і закінчився в Сайгоні, В'єтнам, ще в 1931 році, за даними сайту pigeonpedia.com. відстань склала 11 600 кілометрів і зайняло 24 дні.

Відомі деякі випадки польотів на далекі відстані, але невідомо, чи є вони разовими марафонськими "забігами" з голубиного світу або це подвиги, яких може досягти середній Голуб.