В американському місті Вейко, штат Техас, ціла сім'я ледь не загинула під час пожежі. Люди врятувалися завдяки молодшому члену сім'ї-17-річній Б'янці Рівера.

Пожежа в приватному будинку почалася вночі, і Бьянка виявилася єдиною, хто відчув запах диму. Справа в тому, що її родичі хворіють коронавірусом, і в той момент вони якраз переживали один з найвідоміших симптомів — у них були проблеми з нюхом. Тому вони спокійно спали і не здогадувалися, що знаходяться в смертельній небезпеці.

Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню
Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню

Дівчина встигла всіх розбудити і вивести на вулицю. Як пише KWTX, її дідусь і бабуся, а також ще один член сім'ї - не уточнюється, хто саме, - встигли накинути одяг і вийти назовні. Бьянка також вивела з дому чотирьох собак. До того моменту, як прибув перший пожежний наряд, будівля вже була повністю охоплена вогнем.

я, по правді, не вважаю себе героєм. Я просто зробила те, що б зробив кожен для своєї сім'ї. Я просто хотіла, щоб всі були живі і в безпеці — ось і все

Позбувшись цієї проблеми, однак, сім'я зіткнулася з новою. Їх будинок повністю згорів, і тепер їм ніде жити. Бьянка пояснила, що вони тимчасово орендують кімнату в мотелі і намагаються знайти більш комфортне місце. Інших подробиць поки не повідомляється.

Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню
Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню

За останню добу лікарі Сполучених Штатів зафіксували 198 218 нових випадків коронавірусу. Всього з початку пандемії COVID-19 в країні захворіли більше 23,7 млн осіб.

За останні 24 години на території США від коронавірусу загинули 3286 осіб. За весь час пандемії від COVID-19 в країні померли більше 395 тисяч осіб, випливає з даних Університету Джонса Хопкінса, який збирає дані місцевої влади, журналістів та інших відкритих джерел.

Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню
Дівчина врятувала свою сім'ю з вогню

Раніше повідомлялося, що невідомий чоловік підпалив історичний «будинок Хелловіна», розташований на північ від Нью-Йорка. Будівля, побудована в 1900 році, серйозно постраждала від вогню і тепер навряд чи буде відновлено.