У Південній Кореї вважають, що країна переживає другу хвилю захворювання коронавірусів, незважаючи на те, що реєструє відносно невелике число хворих. Про це пише Бі-бі-сі з посиланням на главу Центрапо контролю і профілактиці захворювань (KCDC) Південної Кореї Чжон Юн Кен.

Вона сказала, що перша хвиля тривала до квітня, а з травня кількість нових випадків стала рости. Між цими періодами кількість щодня підтверджених випадків знизилося з майже тисячі до нуля.

22 червня влада повідомили, що за останню добу зареєстрували 17 нових випадків зараження. Раніше більше трьох тижнів кількість нових випадків знаходилося в межах 30-60 чоловік, а 20 червня досягло 67.

Доктор Чжон пояснила, що нове зростання числа хворих привів її до висновку про другу хвилю. На її думку, вона почалася після того як інфекція поширилася в декількох нічних клубах в районі Ітевон в Сеулі. Тоді заражений 29-річний житель міста Енин відвідав кілька барів і клубів.

В організації також висловили побоювання, що до тих пір, поки люди будуть тісно контактувати один з одним, поширення інфекції триватиме.

Мер Сеула попередив жителів, що в столиці можуть знову ввести суворий режим соціального дистанціювання, якщо в найближчі три дні добовий приріст нових заражень перевищить 30 осіб або ж число лікарняних ліжок буде заповнено щонайменше на 70%.

За останніми даними, в країні виявили більше 12,4 тисяч випадків зараження. 280 осіб померли, а 10,8 тисяч - вилікувалися.