На території країни-агресора Російської Федерації триває загострення ситуації.

Зокрема, мова йде про проведення масштабних акцій протестів в Хабаровке і інших містах країни проти чинної влади. У соціальних мережах з'явилася інформація про те, що до протестуючих приєдналися десантники ВДВ.

Більш того, вони звернулися в Хабаровську до російських ветеранам бойових дій, закликаючи їх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід Росії.

Таким чином, десантники ВДВ в Хабаровську закликали ветеранів бойових дій РФ вийти на акції протесту і допомогти активістам в Хабаровську.

Десантники Росії з Хабаровська записали відео, в якому звернулися до ветеранів бойових дій з усієї країни, закликаючи останніх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід РФ.

Підтвердження всього цього з'явилося в соціальних мережах, де було опубліковано відео, на якому десантники РФ з прапором ВДВ в руках кажуть, що протестуючі люди в Хабаровську потребують допомоги і захисту з боку бойових дій. Один з десантників звернувся з такою заявою:

«Сьогодні батьківщина витирає об нас ноги. Ми повстаємо зараз проти беззаконня російської влади. Хлопці, мужики, та краще адже смерть, ніж безчестя! Скільки ми будемо терпіти весь цей бєспрєдєл?».