У долині Аверс двоє людей потрапили під лавину на вихідних. З ними були собаки, яким вдалося врятуватися. Тварини почали голосно гавкати і привернули увагу групи туристів, яка була неподалік, але не побачила сходу снігу.

Про це пише RTL Today.

Руки одного з постраждалих були видні з-під завалу, другий чоловік виявився повністю похованим під снігом. Їх обох відкопали і доставили в лікарню.

собаки у полі
собаки у полі

Раніше в Канаді пильний кіт врятував сплячу сім'ю від пожежі. Він блукав по кімнаті, муркотів і навіть стрибнув на груди до господаря і ткнув його лапою в обличчя, щоб звернути увагу на загорілася вночі мультиварку.

Канадець Скотт Уайт прокинувся о пів на п'яту ранку в неділю від того, що його кіт Джоуї всіляко привертав до себе увагу. Кіт бродив по кімнаті, муркотів і навіть стрибнув на груди до господаря, а потім ткнув його лапою в обличчя, чого раніше не робив. Історію пильного кота-сторожа наводить Huffpost.

Скотт підскочив з ліжка і кинувся на кухню. Годинами раніше він включив мультиварку, в якій повільно підігрівався цибулю для варення, і забув вимкнути прилад перед тим, як лягти спати. Мультиварка загорілася, в кухні стояв дим, але на нього не зреагував датчик пожежної сигналізації, який знаходився в шести метрах.

Перетворення з перевертня на звичного котика
Перетворення з "перевертня" на звичного котика

Господар загасив вогонь, який вдалося помітити тільки завдяки коту. Скотт і його наречена не очікували, що хорошим сторожем виявиться Джоуї, а не десятимісячний щеня, якого вони недавно взяли. Пес в цей час мирно спав.

Самого Джоуї закохані взяли з притулку близько двох з половиною років тому. У притулку кота збиралися приспати. Тепер кіт-герой користується заслуженою пошаною у всій окрузі, у нього навіть з'явився іменний кошик з подарунками.