Росіянки стали частіше навідуватися взимку на Ніколо-Архангельське кладовище на могилу померлої влітку 2015 року співачки Жанни Фріске. Вони розкидають пелюстки троянд на сніг на могилі, а потім збирають його. Журналісти з'ясували, що це робиться для магічних ритуалів.

Жанна Фріске
Жанна Фріске

Про це пише російське видання Московський комсомолець.

"Всі п'ять років так. Хлопці кажуть, що десь через півроку після похорону почалося. Я тоді ще не працював. Як перший сніг випадає і до самого кінця зими. Влітку затишшя. Вони щось зі снігом цим з могили роблять", - розповів журналістам EG.RU співробітник кладовища.

За його словами, в основному цим займаються молоденькі дівчата. Він зазначив, що потім вони зішкрябують трохи снігу з пам'ятника і збирають свої ж пелюстки і йдуть.

Пізніше одна з дівчат розповіла, що приїхала спеціально з Тули за снігом з могили Жанни Фріске, щоб зібрати його за спеціальною інструкцією і додати... у суп своєму хлопцеві. Нібито це допоможе його приворожити назавжди.

Жанна Фріске з батьком
Жанна Фріске з батьком

У свою чергу агентство ФАН звернулося за коментарем до експерта в області езотерики Олені Полин, яка називає себе потомственою відьмою.

"Ритуали по привороту робляться не на могилах зірок. Тому що на їхніх могилах робляться ритуали на успіх", - заявила Олена, додавши, що зірка при цьому не повинна померти від страшної хвороби.

Що стосується привороту, то це робиться на парних могилах, де поховані чоловік з дружиною, які все життя прожили в злагоді і злагоді.

Полин також зазначила, що приворотні зілля зі снігу з могили Фріске — це порча на смерть собі і своєму чоловікові. Вона закликала подібними практиками не займатися.