Єгипет заявляє, що нещодавно побудований 36-кілометровий бетонний і дротяний бар'єр навколо Шарм-ель-Шейха допоможе захистити туризм на курорті Червоного моря на південній стороні Синайського півострова.

Про це пише СNN.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Влада Південного Синаю сподівається оживити туризм, який постраждав в результаті потрясінь після революції в Єгипті в 2011 році, краху російського пасажирського літака на Синаї в 2015 році і пандемії коронавірусу. У 2005 році в результаті вибухів бомб в Шарм-ель-Шейху загинули десятки людей в результаті однієї з найбільш смертоносних атак бойовиків Єгипту.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Огорожа являє собою бетонні плити з ділянками дротяної огорожі, що відокремлює курорт від навколишнього його пустелі. Деякі плити відзначені чорними символами світу.

Ті, хто в'їжджає в місто по дорозі, повинні пройти через один з чотирьох воріт, обладнаних фотоапаратами і сканерами.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Шарм-Ель-Шейх знаходиться приблизно в 360 км (224 милях) на південь від північного узбережжя Середземного моря Синая, де зосереджені повстанські рухи ісламістських бойовиків.

"Відстань між ними величезна, до того ж існує ще один бар'єр безпеки: друга армія Єгипту захищає Північний Синай, а третя армія - Південний Синай», - сказав журналістам губернатор Південного Синая Халед фуда під час поїздки по регіону у вихідні.

"Їх будуть обшукувати, камери відеоспостереження впізнають їх, автомобілі будуть сканувати, так що коли вони прибудуть в місто, це буде після повного встановлення особи".

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Музей стародавніх єгипетських артефактів відкрився в Шарм-ель-Шейху в минулому році на тлі зусиль з диверсифікації туристичної діяльності на морському курорті. Нещодавно в місті відкрився університет, названий на честь короля Саудівської Аравії Салмана.

До пандемії коронавірусу Шарм-ель-Шейх часто приймав міжнародні саміти, на яких був присутній президент Абдель Фаттах ас-Сісі.