Алан Уейд був засуджений в 2005 році за пограбування, викрадення і вбивство першого ступеня Реджі і Керол Самнер. Його дружина Сігрід, 39 років, зважилася розповісти про дивний шлюб лише після народження дитини.

Про це повідомляє Sun.

Жінка прийняла рішення завести дитину від подвійного вбивці, засудженого до смертної кари.

Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти
Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти

39-річна Сігрід вийшла заміж за 33-річного Алана Уейда, який був засуджений в 2005 році за пограбування, викрадення людей і вбивства першого ступеня Реджі і Керол Самнер.

Пару пенсіонерів з Джексонвілля живцем поховали Алан і його спільники Тіффані Енн Коул, Майкл Джеймс Джексон і Брюс Кент Ніксон, які проникли в будинок людей похилого віку, попросивши скористатися телефоном.

Сігрід і Алан зав'язали відносини після обміну листами, і тепер вона переїхала з Франції в США, щоб жити в годині їзди від його виправної установи у Флориді.

Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти
Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти

Сігрід, яка не хоче розкривати, як вона завагітніла від нього за гратами, сказала: "Я почала писати ув'язненим, засудженим до смертної кари, тому що я була проти смертної кари. Я вірю в другий шанс і реабілітацію. Коли я почала розуміти, що відчуваю почуття до нього, а він до мене, ми обидва злякалися. Ми зробили крок назад і намагалися перестати писати один одному, і ми обидва були нещасними. І через шість тижнів він відповів - його перші слова були"я люблю тебе".

Вона додала: "Коли люди дізнаються про мої стосунки, мені багато дорікають, що мені наплювати на жертв. Важко бути у відносинах, заснованих на чомусь настільки трагічному. Моя сім'я не була щаслива, вони дійсно боялися за мене. Вони думали, що він був найгіршою людиною на світі. Я вважаю важливим, щоб ми могли сісти і пояснити моєму синові, як він був зачатий, перш ніж хтось зробить це за нас. Мені подобається відповідати:"він у в'язниці, а я ні".

Вона продовжувала: "Я просто хотіла б, щоб люди дійсно мене зрозуміли. Він робить мене щасливим, і я не розумію, чому це так турбує людей".

Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти
Дівчина проїхала тисячі кілометрів, щоб завагітніти

За допомогою друга Сігрід створила сайт друзів по листуванню, щоб інші люди могли писати людям, які очікують смертної кари.

Вона сказала: "Ми щиро віримо, що люди – це більше, ніж найгірший вчинок у їхньому житті. Перебування з Аланом змінило все в моєму житті, тому що я дійсно повністю усвідомила себе. Мене беззастережно любить той, кого я люблю так само. Це те, чого я б не хотіла ні з ким іншим".

Говорячи про те, що її син росте без батька, вона сказала: "Кожен, у кого є дитина, знає, як він виростає за такий короткий час. Я намагаюся надсилати Короткі відео, але це не так. Я скажу йому, що його батько не та людина, яку йому намагається показати суспільство. Він дивовижна людина, він дійсно турботливий і милий, який дуже його любить".