Фахівці в галузі археології натрапили на стародавні поховання і кілька артефактів біля Стоунхенджа. Повідомляється, що археологи знайшли дві могили, частину мідного шила і предмет у формі циліндра, а також судини з глини, роги оленя і кремні.

Про це повідомляє портал "LiveScience".

Під час робіт перед тим, як робити підземний тунель, археологи виявили дві могили, вік яких – приблизно 4,5 тисячі років. Після того, як вчені відкрили могили, вони побачили там дівчину і маленьку дитину, які були поховані багато тисяч років тому.

Крім того, в одному з поховань археологи побачили частину від мідної голки або шила, а також предмет у вигляді циліндра, який, за можливими даними, був фрагментом кийки або палиці. Також дослідники знайшли судини з глини, роги оленя і кремні, а також рови недалеко від споруди.

Фото Стоунхенджа
Фото Стоунхенджа

Варто підкреслити, що Стоунхендж-це величезні камені, які встановлені по колу на Солсберійській рівнині між 3 тисячами і 2 тисячами роками до нашої ери. Відомо, що минулого року влада Британії схвалила план з будівництва доріг для машин і підземного тунелю біля споруди.

Однак, місцеві активісти, які входять до екологічного руху Extinction Rebellion, не схвалили і виступили проти цієї ідеї.

Нагадаємо, що в ацтекському храмі Темпло Майор група археологів виявили таємний підземний хід.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Миколаївській області археологи знайшли перстень часів Османської імперії.

Також портал "Українці" писав, що у Південній Кореї біля узбережжя Сінчанглі на острові Чеджу вчені натрапили на унікальні артефакти.