Американські військові визнали, що вивчали місця аварії НЛО. Також в їх розпорядженні є якісь аномальні об'єкти, властивості яких використовуються в передових технологіях.

НЛО
НЛО

Уряд США підтвердив, що володіє деяким знімком НЛО у відповідь на запит Закону Про свободу інформації (FOIA), який був поданий дослідником НЛО Ентоні Брагалья більше трьох років тому. Тепер, через три роки, він опублікував на своєму сайті офіційну відповідь.

У відповідь на запит 8 січня 2021 року Управління військової розвідки США (DIA) заявило, що деякі матеріали, які названі «уламками НЛО», дійсно були виявлені. В документ названі UAP (непізнані повітряні явища), а не НЛО, деякі з цих матеріалів були передані приватному підряднику з оборонних питань для аналізу та зберігання в «спеціалізованих приміщеннях».

Пентагон вивчає дані про існування прибульців
Пентагон вивчає дані про існування прибульців

Відомство відповіло Брагалі, так як державні установи не можуть відмовитися відповісти на запит громадянину Америки. Зрозуміло, і тут існують обмеження, наприклад, не можна без додаткової згоди розкривати особисті дані співробітників або відомості про сторонніх підрядників, крім цього, в законодавстві США також існує державна таємниця, проте вона має термін давності.

В результаті звіт, який отримав Брагалья, містить в собі дані про те, що уряд США дійсно вивчав місця падіння UAP. Дослідженнями займався Пентагон, а також інші підрядники, зокрема компанія Bigelow Aerospace.

Люди впевнені, що побачили ряди НЛО
Люди впевнені, що побачили ряди НЛО

Після того, як матеріали на місці падіння були вивчені, з'ясувалося, що вони мають властивості відновлення форми і схожі на на уламки «самовідновлювального металу», виявленого при аварії НЛО в Розуеллі в 1947 році.

Крім цього, деякі матеріали можуть модифікувати електромагнітне випромінювання (сповільнювати світло, «стискати» — вміщати більше енергії, ніж передбачається з фізичних властивостей), повністю поглинати деякі види випромінювання, управляти розсіюванням і коефіцієнтом відбиття (стаючи невидимими в певному діапазоні випромінювання), демонструвати настроюються частоти резонансу.

Деякі з цих властивостей можуть бути використані або вже застосовуються в передових технологіях.

інопланетяни
інопланетяни

Місцезнаходження вивчених матеріалів невідоме, а колишні представники компанії відмовляються від коментарів.

Важливо відзначити, що на даний момент немає доказів того, що ці матеріали дійсно належать інопланетним цивілізаціям. Всі згадки хімічних сполук у звіті DIA-нехай і досить просунуті, але відомі технології, зокрема інтерметалід нітинол, створений в 1932 році і володіє властивістю ефекту пам'яті форми.