Дівчина і її батько ніяк не можуть прийти в себе після такої зради.

Життя 24-річної Джесс Олдрідж з Чіппінг-Нортона, Англія, розділилася на до і після з того дня, як її мама запропонувала дівчині переїхати до неї разом з бойфрендом.

Жінка обіцяла допомогти вагітній доньці, яка вже виховувала одного малюка. Однак замість цього 44-річна Джорджина стала фліртувати зі своїм потенційним зятем Райаном Шелтоном.

Хлопець закрутив роман з мамою своєї вагітної дівчини
Хлопець закрутив роман з мамою своєї вагітної дівчини

За словами Джесс, її мати і бойфренд щовечора випивали на кухні, жартували і веселилися, поки вона і її батько дивилися у вітальні телевізор. Потім дочка почала помічати, що Джорджина, спеціально одягала короткі сукні, і Райан один одного торкаються.

Дівчина здригалася від огиди, але до останнього гнала думки про те, що у її обранця і матері роман.

"Вони завжди наполягали, що між ними нічого немає, хоча я запідозрила недобре", - поділилася Джесс.

Однак правда спливла після того, як дівчина народила другу дитину. Через кілька годин хлопець написав, що кидає її. Нібито йому набридло те, що Джесс звинувачує його в романтичному зв'язку з її мамою.

Хлопець закрутив роман з мамою своєї вагітної дівчини
Хлопець закрутив роман з мамою своєї вагітної дівчини

А потім просто втік з Джорджиною і оселився в новому будинку. Тільки через кілька днів вони розкрили, що зустрічаються, і навіть не подумали вибачитися.

Це найвища ступінь зради. Ви чекаєте, що новоспечена бабуся полюбить дитину, а її його батька. Вона повинна була бути бабусею для моїх двох дітей і допомагати мені доглядати за ними, але замість цього вона спить з моїм хлопцем. У мене розбите серце, я втратила все: і матір, і батька моїх дітей Джесс Олдрідж