У понеділок в результаті зсуву на італійському узбережжі недалеко від Генуї обрушилося кладовище, в результаті чого сотні трун впали в море.

Про це писати CNN.

Кладовище Камольї, побудоване більше 100 років тому, розташоване вздовж скелястих прибережних схилів. Франческо Оліварі, мер Камольї, назвав обвалення "неймовірною катастрофою".

За оцінками регіонального експерта з цивільного захисту Джакомо Джампедроне, було впало 200 трун, але вдалося знайти тільки 10. Відновлення решти "буде залежати від моря в найближчі дні", додав він.

Потужний зсув забрав у море сотні трун
Потужний зсув забрав у море сотні трун

У суботу ремонтні роботи, що проводилися вздовж крихкої берегової лінії, були раптово зупинені, коли робітники помітили тріщини в скелі.

«Ми працювали на частині скелястого узбережжя – це було близько до області, яка впала сьогодні", - сказав Оліварі CNN в понеділок. "Були помічені ознаки тріщин. Ми вирішили закрити кладовище".

Він сказав, що вони викликали співробітників управління цивільного захисту в Лігурії, щоб втрутитися і оцінити ситуацію. Команда геологів з відділу використовує дрони, щоб краще оцінити збиток і визначити, чи існує небезпека нового зсуву.

"Цей тип обвалу, який стався сьогодні, дуже важко виявити або передбачити", - сказав Оліварі. "Цей район схильний до такого типу обвалення – він дуже крихкий".

Потужний зсув забрав у море сотні трун
Потужний зсув забрав у море сотні трун

Джампедроне сказав, що портова адміністрація Генуї заблокувала прибережну зону під кладовищем в понеділок ввечері, щоб труни не попливли в море.

У вівторок після огляду місця події офіційні особи заявили, що продовжать роботу з вилучення трун і трупів.