Фахівці в сфері археології в Помпеях виявили колісницю, яка збереглася в хорошому стані ще з I століття до сьогоднішнього дня. За словами археологів, малюнок, який нанесений на колісниці на еротичну тематику, може говорити про те, що вона була призначена для весільних церемоній.

Про це повідомляє портал "RG".

Археологи відзначили, що колісниця досить добре збереглася, хоча вона пробула під землею 20 століть. Експерти знайшли цю колісницю в Чівіті Джулліані, у великій віллі, яка побудована на в'їзді в місто. Візок був прикрашений декором з олова і бронзи.

Археологічна знахідка в Італії
Археологічна знахідка в Італії

Одна її частина була синім кольором, а зображення, яке було нанесено по сторонах колісниці, зроблено на еротичну тематику. За словами археологів, таке зображення свідчить те, що віз застосовували для весільних церемоній, також там знайшли сліди від мотузок і подушок.

Археологи стверджують, що мотузки в стародавні часи використовували для того, щоб прикріпити вінки. Варто підкреслити, що археологам навіть вдалося знайти відбитки двох колосків пшениці, які колись залишили на одному з сидінь колісниці.

Археологічна знахідка в Італії
Археологічна знахідка в Італії

Керівник Міністерства культури Італії стверджує, що таких знахідок в країні ще не зустрічали. Якщо раніше і знаходили колісниці, то вони були досить бідно прикрашені, адже використовувалися селянами. А ось знайти вози багатіїв в ті часу є величезною рідкістю.

Нагадаємо, що в Ізраїлі археологи відкопали древні саркофаги, вік яких становить 1800 років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Великобританії археологи натрапили на унікальне зображення.

Також портал "Українці" писав, що у Єгипті фахівці знайшли найдавнішу пивоварню.