Грецькі дослідники випадково натрапили на унікальну знахідку – бронзового ідола у вигляді бика, вік якого становить понад 2,5 тисячі років. Відомо, що таку знахідку археологи випадково розкопали на території археологічної локації в Стародавній Олімпії.

Про це повідомляє портал "Reuters"

Як стало відомо, один з наглядових фахівців у сфері археології випадково виявив статуетку в період роботи на місці розкопок. Повідомляється, що він натрапив на цю знахідку в одному з найвідоміших святилищ в Стародавній Греції.

Дивлячись на унікальну знахідку, на яку натрапив археолог, можна помітити цікаву річ. За словами археолога, один з рогів бронзового ідола визирав із землі після того, як її накрили потужні опади. Відомо, що цю статуетку виявили біля храму давньогрецького бога Зевса.

Статуетка бика, знайдена в Греції
Статуетка бика, знайдена в Греції

Після того, як цю знахідку виявили, її відразу ж відправили в лабораторію для того, щоб здійснити консервацію. На думку фахівців, ідол міг бути одним з безлічі дарів, які приносили богу Зевсу в 1050-700 рр.до нашої ери.

Варто відзначити, що коні і бики були дуже важливими в життя давньогрецьких людей. Саме тому статуетки цих потужних тварин дуже часто присвячувалися богам.

Нагадаємо, що у Білорусі фахівці в галузі археології відкопали череп хворої стародавньої людини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Туреччині археологи знайшли Стародавній календар, на якому був нанесений 1505-й рік.

Також портал "Українці" писав, що в Ізраїлі водолази виловили шолом давньогрецького воїна.