Ешлі ніколи не думала, що замість свята буде планувати своєму малюкові похорон і вибирати для нього гробик.

19-річна Ешлі Чепмен з Нового Південного Уельсу, Австралія, поділилася з передплатниками своїм горем, бажаючи запобігти майбутнім трагедіям. Дівчина розповіла, що нещодавно у неї помер син хіт, якому всього через 10 днів повинен був виповнитися рік, пише 7NEWS.

дитину вбила повітряна кулька
дитину вбила повітряна кулька

Того дня молода мама, як і зазвичай, погодувала сина і відлучилася на хвилинку, щоб взяти їжі і собі, коли почула кашель.

Але він не здався підозрілим. Однак через кілька хвилин він повторився-і на цей раз він звучав натужно. Ешлі влетіла в кімнату і виявила хіта без свідомості. Вона тут же перевірила його дихальні шляхи, але нічого незвичайного не знайшла. Дівчина почала робити йому штучне дихання, під час якого встигла викликати швидку і зателефонувати своєму хлопцеві — Джессі Макліну.

дитину вбила повітряна кулька
дитину вбила повітряна кулька

Медики терміново доставили малюка в лікарню, але через годину напруженого очікування повідомили батькам хіта про його смерть.

"У мене підкосилися ноги. Я не вірила їм, все повторювала:" не кажіть мені цього, не кажіть", — згадує Ешлі.

Лікарі пояснили, що малюк випадково проковтнув повітряну кульку, яка моментально перекрила йому кисень. Дівчина згадала, що напередодні вони і справді надували один. Він майже зовсім здувся і залишився лежати десь в кімнаті.

"Я ніколи не думала, що опинюся в такій ситуації. У хіта на цих вихідних повинен був бути перший день народження, а я тепер вибираю йому гробик і урну. У всьому винен цей кулька. Але ж вони всюди-в дитячих садах, в початкових школах і на карнавалах. Трагедія може статися за секунду, ви навіть нічого не зрозумієте", – говорить Ешлі Чепмен.