В індійському місті Махоба, штат Уттар-Прадеш, наречена зупинила весілля через те, що її наречений не знає таблицю множення.

Як повідомляє India.com, біля самого вівтаря дівчина попросила хлопця перемножити числа від 1 до 9 на 2, а коли той не впорався, відмовилася виходити заміж.

Про випадок розповіли кореспондентам місцеві поліцейські: за їхніми словами, це був шлюб за домовленістю. Дівчина засумнівалася в освіченості нареченого ще після знайомства з ним, а на весіллі вирішила перевірити свої здогади публічно.

весілля
весілля

Наречена задала завдання, коли суджений закінчив баарат — обряд, в ході якого наречений і його близькі здійснюють ходу до місця проведення весілля. Коли молодий не зміг перемножити числа, вона відмовилася обмінюватися з ним вінками. Дівчина сказала, що не може вийти за того, хто не знає основ математики.

Деякі родичі намагалися відрадити наречену, але та наполягла на своєму. Її підтримала двоюрідна сестра: "Сім'я нареченого не розповідала нам про його освіту. Можливо, він навіть не ходив до школи. Вони обдурили нас. Але моя хоробра сестра не побоялася і пішла".

За словами поліцейських, сім'ї владнали конфлікт мирно: вони домовилися, що наречена поверне всі подарунки нареченого.