Завсідники ресторану в Тайбеї були нещодавно шоковані, побачивши повзаючих всюди тарганів після того, як тисячі з них були випущені на територію двома чоловіками в масках.

4 травня двоє чоловіків в масках увійшли в ресторан G House Taipei з великими сумками, наповненими більш ніж 1000 тарганів, яких вони просто випустили на стійці реєстрації на другому поверсі закладу, перш ніж зникнути з місця події.

Таргани почали повзати по підлозі, стінах і меблів, і незабаром відвідувачі, насолоджуючись трапезою, почали помічати їх. Серед відвідувачів були поліцейські з Департаменту поліції Тайбея, які були присутні на банкеті, і вони негайно створили цільову групу для упіймання злочинців.

Тисячі тарганів захопили ресторан
Тисячі тарганів захопили ресторан

Комісар Департаменту поліції Тайбея Чень Цзя-чан і комісар Департаменту поліції Нью-Тайбея Хуан Цзун-жень також були присутні на банкеті в будинку G, тому спочатку передбачалося, що напад тарганів було націлено на правоохоронні органи. Однак поліцейське розслідування не знайшло доказів цього. Натомість зараз вважається, що це було лише химерним наслідком боргової суперечки між власником ресторану та місцевими злочинцями.

П'ятеро підозрюваних, упізнаних у цій справі-двоє чоловіків в масках, що випустили тарганів, двоє спостерігачів зовні і водій, що ховається від будинку, - є членами Bamboo Union, угруповання організованої злочинності, якій власник ресторану нібито заборгував гроші. Після того, як їхні загрози залишилися без відповіді, злочинці, мабуть, вирішили просто зруйнувати бізнес цієї людини.

Комісар Чен, який провів в районі Чжуншань всю ніч і особисто курирував розслідування, сказав репортерам, що це були туркестанські таргани, куплені в тайбейському магазині, що торгує акваріумними приладдям. Цими комахами зазвичай годують акваріумних рибок, їх можна купити в рибних магазинах або в Інтернеті.

Поліція пообіцяла вистежити людину, яка замовила напад, та інших причетних до справи, додавши, що вони вважають це актом насильства, схожим на напад на людей з фарбою.