Адольф Гітлер багато зробив для Німеччини. При ньому Німеччина «піднялася з колін» після приниження і грабіжницьких контрибуцій Першої світової війни. При ньому Німеччина наводила жах на інші країни і народи. При ньому Німеччина зазнала найбільшу національну катастрофу XX століття.

Читайте нас у Google News!

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер і блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, Олександр Лукашенко багато зробив для Білорусі. Він зберіг радянський економічний потенціал, не дозволив нуворишів і бандитам розрізати на металобрухт флагмани союзної індустрії, не віддав рекетирам в треньках металургійні заводи, які не сплавив «Мотор Січ» червоним директорам.

Зберіг медицину, зміцнив дороги, гарантував стабільність, придушив будь-яке інакомислення, заборонив думати, не дозволив пишатися собою, знищив опозицію і закопав політичних опонентів. Кожен справжній диктатор мріє облагодіяти свій народ.

Квітуча економіка, безкоштовна медицина, і звірства ОМОНу, і тортури в СІЗО. Щастя будується на контрастах. По-іншому це не виходить.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Касьянов відзначає, по-іншому - це вічні пошуки. Пошук призначення, вибір шляху, дурні метання, ідеалізм, марксизм, капіталізм, бандитизм, олігархат, свобода слова за гроші, демократія за дуже великі гроші, політична проституція, міністри-алкоголіки, знову олігархат, завжди олігархат, куми, хабарники, слуги народу.

«Хочете бути вільними? Тоді випийте цю чашу до дна або повертайтеся до Гітлера, Лукашенко, Путіну і Чаушеску. Свобода непроста річ», - резюмував блогер.