Грандіозне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», яке вийде в ефірі телеканалу «Україна» 31 грудня о 20:00, зарядить глядачів святковою енергією на весь 2021-й рік.

На знімальному майданчику новорічного проєкту популярний співак Олег Винник розповів, що робить його щоранку щасливим.

Олег Винник
Олег Винник

Зі сцени масштабного шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» в самому центрі української столиці улюбленець мільйонів Олег Винник привітає українців з 2021-м роком і подарує одразу кілька своїх хітів. Та виявляється, сам артист презентів у новорічну ніч не чекає, адже вважає, що є речі набагато важливіші за подарунки.

«Я переконаний, що свято можна зробити кожного божого дня. Не варто чекати та думати: «А що ж нам хтось подарує?» Подарунок дуже простий – просто прокинутися вранці, відчути себе щасливим і поділитися цим щастям з іншими. Не айфоном, дорогою автівкою, грандіозними презентами чи величезними здобутками, а відвертістю. Бо коли ми лягаємо спати, ніколи не задумуємося, що завтрашній день можемо і не зустріти. А життя – така річ, яка може змінитись за 1 секунду. Коли ти обіймаєш вранці рідну людину і кажеш: «Я тебе так люблю». Це найголовніше», – зазначив Олег Винник на знімальному майданчику шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна».

Олег Винник
Олег Винник

Як повідомлялося раніше, найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають із зірками в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань.

Ведучими проєкту стануть Королева ночі, співачка Оля Полякова і ведучий шоу «МАСКА» каналу «Україна» Володимир Остапчук. Побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть 31 грудня о 20:00.