В одному з порталів розмістили дуже цікаву інформацію, в якій йдеться про те, що 50-тирічна жінка повідомляє про те, що її викрадали інопланетяни 52 рази.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Британська жінка Пола Сміт розповіла, що її вперше викрали інопланетяни ще в 1982 році, коли вона була зовсім маленькою дівчинкою. З тих пір її контакт з позаземною цивілізацією почастішав, і вона була викрадена більше 50-ти разів.

Жінка стверджує, що у неї є докази у вигляді синців на руці. Крім цього, Пола намалювала малюнок, на якому показала, як саме виглядали інопланетяни, які її неодноразово викрадали.

Малюнок інопланетянина
Малюнок інопланетянина

Також, 50-тирічна жінка розповіла, що вона бачила позаземні технології, які їй показували прибульці.

"Вони показали мені слайд-шоу з первозданними пейзажами, з красивою річкою, яка потім стала чорною. Блакитне небо стало криваво-червоним, і незабаром я зрозуміла, що це фільм про те, як Земля руйнується через людську жадібність", - поділилася жінка.

Крім цього, Пола розповіла, як вперше була викрадена.

Синці Поли Сміт
Синці Поли Сміт

"Я вперше побачила корабель в 1982 році. Я була в лісі, і там було абсолютно тихо. Доріжка звузилася, і я могла чути, як калатає моє серце. Я пам'ятаю, як дивилася в темряву, поки мої очі звикли. Я могла бачити те, що виглядало у формі бумеранга з додатковою рукою на ньому", - поділилася Пола.

Нагадаємо, що у мережі оприлюднили інформацію, в якій повідомляється про те, що НЛО переслідувало військовий корабель.
Як раніше повідомляв портал "Українці", в Інтернеті повідомили про те, що США вивчає існування прибульців.
Також портал "Українці" писав, що у мережі розмістили публікацію про те, що люди побачили НЛО.