В одному з порталів оприлюднили моторошну інформація, в якій йдеться про страшну ситуацію. Вагітна жінка, яка втекла з дому з 2-хлетней дочкою через домашнє насильство, потрапила в неймовірну ситуацію.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Відомо, що жінка, яку звуть Сіан Хоуп, будучи вагітною, піддавалася домашньому насильству. У вересні вона взяла свою 2-річну дочку і втекла, в надії на краще життя.

Міська рада Бірмінгема запропонувала матері-одиначці свою допомогу. Вона знайшла місце проживання для вагітної жінки та її дитини. Їх перевели в двомісну віллу з терасою, яка кишить щурами.

Фото вілли з щурами
Фото вілли з щурами

Сіан не змогла перед переїздом оглянути будинок, як так були обмеження через Covid. По переїзду жінка і не могла уявити, що зіткнутися з такою ситуацією.

"Ми були дуже схвильовані, коли нам запропонували будинок, але ми не могли повірити в це, коли переїхали. Тут повно щурів і мишей, зламані мостини, немає килимів і горище гниле. Є кімнати без плінтусів, а прогалини між стіною і підлогою настільки великі, що можна побачити, як щурячі хвости стирчать, коли вони біжать. Я бачу, як щури мочаться в стіни, і вони просочуються на підлогу. Кожен день я відбілюю свою кухню. Моя дочка боїться перебувати в своїй спальні. Все, що ви чуєте, це подряпини. Щури і миші божеволіють на горищі ночами. Це її будить, вона в жаху", - розповіла Сіан.

Фото вілли з щурами
Фото вілли з щурами

Нагадаємо, що в Інтернеті повідомили, що пентагон почав вивчати існування інопланетян.
Як раніше повідомляв портал "Українці", люди впевнені в тому, що бачили кілька НЛО в небі.
Також портал "Українці" писав, що в Інтернеті повідомили, що мисливці за НЛО помітили дивну піраміду на місяці.