В одному з порталів розмістили несамовиту історію однією з подружніх пар. У статті повідомляється непроста доля дружини військового, з яким вона пов'язала своє життя.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Всім відомо, що подружнє життя з військовим не дуже гладке. Так як кар'єра військового пов'язана з постійними відрядженнями.

Жінка на ім'я Елізабет Салліван пов'язала своє життя з Метью, познайомившись з ним у Вірджинії. Незабаром молоді люди одружилися. Але через всього два році, у їх з'явилися розбіжності, і подружня пара почала віддаляться один від одного.

Подружжя спало на різних ліжках у своєму триповерховому будинку. З часом Елізабет почала розмовляти з іншими чоловіками. Відомо, що Метью навіть фізично ображав свою дружину. Справа дійшла до того, що Елізабет думала про розлучення.

Фото вбивці-військового
Фото вбивці-військового

Дівчина не перебувала вдома на постійній основі, вона йшла і не повертатися протягом дня. Але, одного разу, дівчина пропала і не з'являлася тривалий час.

Через деякий час, Метью розповіла пресі, що його дружина пропала і давно не з'являлася вдома. Навіть сам батько дівчини приїхав і сказав, що у нього погані передчуття.

Знімок, де знайшли труп дружини
Знімок, де знайшли труп дружини

Коли міліція взялася за цю справу, вона виявила тіло мертвої дівчини на березі моря. На ній було безліч порізів.

Співробітники правоохоронних органів виявили в будинку колишнього подружжя ніж, яким Метью вбив свою дружину. Він зберігав її тіло довгий час у морозильній камері. Але коли був змушений переїхати, йому довелося позбутися тіла.

Фото ножа злочинця
Фото ножа злочинця

31 Січня 2018 року Метью був нарешті заарештований в Делавері і доставлений назад в Сан-Дієго, де йому було пред'явлено звинувачення у вбивстві першого ступеня. Він не визнав себе винним і був утриманий під заставу в розмірі 2,1 мільйона доларів. У лютому 2020 року почався судовий процес.

Нагадаємо, що у Харкові знайшли тіло немовляти по листках.
Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили, що хлопець жорстоко вбив свою дівчину.
Також портал "Українці" писав, що у мережі розповіли незвичайну історію закоханої пари.