У мережі розмістили шокуючий відеоролик, в якому можна побачити безневинну дівчину, що стала жертвою нападу прямо в літаку. На неї напала жінка, через те, що їй не сподобалося, як в її бік опустили крісло.

Про це повідомляється на порталі "Інсайдер UA".

В одному з літаків, який прямував до Домінікани через "відкинуте крісло" українці відкусили ніготь і роздряпали все обличчя.

За словами свідка інциденту, що знаходився в компанії Юлії та її чоловіка Костянтина, назрів конфлікт через те, що Костянтин відкинув спинку крісла, що дуже не сподобалося подружжю, які сиділи ззаду. Розлючена жінка почала бити чоловіка, а його дружину, сплячу поруч почала бити в крісло. Після чого вона накинулася на Юлію, роздряпавши їй обличчя і відкусивши ніготь.

Фото з потерпілою українкою
Фото з потерпілою українкою

Після цього, провідники були змушені пересадити подружню пару. Також вони написали заяву в поліцію, але це ніяк не допомогло вирішити ситуації, так як місцева домініканська поліція не стала братися за цю справу. Подружжя вирішило домогтися справедливості через суд.

Крім цього, є знімки, на яких можна побачити роздряпане обличчя Юлії, і як у неї кровоточить рука, на якій відкусили ніготь.

Нагадаємо, що у соціальній мережі розмістили дивовижну історію про те, як дівчина кинула чоловіка через те, що він не знає таблицю множення.
Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі повідомили про те, що зовсім скоро Військово-морські сили США будуть на Чорному морі.
Також портал "Українці" писав, що у Києві син жорстоко вбив свою рідну матір.