Їжачок до душі всім людям, крім жителів Нової Зеландії. Милий звірок, який надихнув Беатрікс Поттер на створення популярного персонажа для відеоігор Сніка з'явився на світ кілька десятиліть тому.

Про повідомляє портал «New York Post».

Відомо, що в Новій Зеландії дуже мало природних хижаків, через що в країні розвелося дуже багато їжаків. Їх популяція зросла до такої міри, що, що є бичем "машин для вбивств".

"Не звертаючи уваги на харчовий ланцюжок, вони блаженно блукають по лісах і садах, підбираючи неймовірну кількість місцевих істот", - повідомляє Guardian.

"Все частіше стає очевидним, який збиток вони можуть завдати", - говорить доктор філософії Нік Фостер. Кандидат в університет Отаго, який вивчає їжаків, повідомив газеті. Один-єдиний відданий їжачок з'їсть численних місцевих ящірок, пташині яйця і вету - різновид великого нелітаючого цвіркуна, що зустрічається тільки в Новій Зеландії. Одне дослідження виявило 283 ноги вета в одному животі їжака. "Це означає, що за 24 години цей їжак з'їв близько 60 тварин", - сказав Фостер.

На сьогоднішній день Нова Зеландія всіма силами намагається винищити їжаків до 2050 року шляхом отруєння і полювання.

Фостер каже, що коли справа дійшла до винищення їжаків, з'явився "психологічний бар'єр". "Було запропоновано відправити їх усі назад до Великобританії. Європейські їжаки не так добре почувають себе в Європі. Як і раніше в хорошій кількості, але вони скорочуються".

Нагадаємо, що у мережі розмістили цікаву інформацію, що акула, які жили на планеті багато мільйонів років тому, вміли літати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", один чоловік, щоб захистити свою дружину і дитину задушив леопарда голими руками.

Також портал "Українці" писав, що хлопець у себе вдома виявив павука розміром з кота.