Мишек Ньяндоро каже, що його постійна робота полягає в тому, щоб задовольнити своїх 16 дружин. Що він робить: спить з чотирма з них по черзі щоночі в рамках 38-річного "проекту полігамії".

Чоловік, у якого 151 дитина і який спить з чотирма з 16 дружин щоночі, хоче мати ще потомство в рамках 38-річного "проекту полігамії".

Ненаситний ведмедик Ньяндоро стверджує, що його постійна робота задовольняти його 16 дружин.

Незважаючи на те, що йому виповнилося 66 років, він скаржився, що йому потрібно продовжувати одружуватися з молодшими жінками, тому що його старші дружини не встигають за його тривожним темпом, повідомляє Mirror з посиланням на місцеве новинне видання The Herald.

У чоловіка 16 дружин і 151 дитина
У чоловіка 16 дружин і 151 дитина

Мишек не тільки створив 14 повних футбольних команд, але і насолоджується розкішним життям завдяки своїм дітям, які, за його словами, обсипають його подарунками і грошима, в той час як його дружини готують, прибирають і виконують всі його бажання.

Батько - 151 не планує зменшувати оберти і тепер готується одружитися на своїй 17-й дружині.

Мишек каже, що якби йому це вдалося, він би обзавівся 100 дружинами і мав би 1000 дітей.

Відставний ветеран війни з Зімбабве каже, що він "не працює", оскільки його постійна робота "задовольняє своїх дружин".

Він сказав: "Те, що я роблю тут, – це завершення мого проекту "полігамія", який я почав у 1983 році і не збираюся припиняти, поки смерть не забере мене. В даний час я планую своє 17-те весілля з церемонією, яка відбудеться цієї зими".

66-річний чоловік стверджує, що не відчуває фінансового тягаря, пов'язаного з народженням понад 150 дітей, і стверджує, що насправді він отримав користь від своєї гігантської сім'ї.

Він сказав: "Мої діти балують мене. Я постійно отримую подарунки і гроші від них і моїх синів. Кожна з моїх дружин готує для мене кожен день, але за правилом я їм тільки смачну їжу, все, що, на мою думку, не відповідає стандартам, викидається. Вони знають правила. Вони пообіцяли не сердитися, коли я надішлю їх їжу назад. Все, що відправлено назад, має бути уроком, який допоможе їм стати краще".

Що стосується режиму сну, Ньяндоро розробив графік, який дозволяє йому "задовольняти" принаймні чотирьох своїх дружин за ніч.

У чоловіка 16 дружин і 151 дитина
У чоловіка 16 дружин і 151 дитина

Він пояснив: "Я ходжу в спальні, які у мене є за розкладом. Потім я задовольняю свою дружину і переходжу в наступну кімнату. Це моя робота. У мене немає іншої роботи".

Він додав: "Я змінюю свою поведінку в спальні відповідно до віку кожної з моїх дружин. Я не роблю так само з молодими, як зі старшими".

Він також скаржився на те, що його старші дружини сказали: "Вони не завжди зацікавлені в сексі".

Він стверджує, що всі його дружини надзвичайно задоволені своїм життям, але в майбутньому він планує одружитися з молодшими жінками через їх більш високе лібідо.