"Надзвичайно рідкісна" корова народилася з третім оком посередині чола – хоча, незважаючи на її унікальну природу, їй все ще уготована та ж доля, що і іншим тваринам на її м'ясній фермі.

Ветеринар Малан Хьюз тестував тварин на туберкульоз у Північному Уельсі, коли натрапив на чотиримісячне теля з незвичайною особливістю на фермі Джейка Джонса в Брінмарі.

Джонс, фермер, який вирощує яловичину, сказав: "Я вирощую близько трьох тисяч телят на рік і ніколи не бачив нічого подібного".

28-річний Хьюз сказав, що у третього ока були повіки і вії, і він, ймовірно, є "аномалією розвитку".

Триоке теля
Триоке теля

Теля назвали Ісайя після того, як Хьюз поділився фотографією з ним в соціальних мережах, запитуючи, чи бачив хто-небудь що-небудь подібне раніше.

Хьюз писав: "Не можу повірити в те, що ми помітили сьогодні... хто-небудь ще коли-небудь бачив таке?"

Хьюз сказав, що око "виглядає нормально" зовні і вологе – як ніби виділяється якась мастило.

Він додав: "Але неможливо дізнатися, що відбувається за оком".

Хьюз продовжив: "Теля або яка-небудь тварина з цим захворюванням зустрічається вкрай рідко. Я ніколи не чув і не бачив такого раніше. Теля здається абсолютно здоровим. Ми займалися іншою роботою зі стадом, коли помітили його дивність. Він обов'язково буде жити нормальним життям для такої тварини".

На жаль для Ісаї, його третє око не принесе йому особливої прихильності – як це було у випадку з Таміл Наду, селом в Індії, де триокому теляті на ім'я Шива тепер поклоняються як релігійному божеству після його народження в 2014 році.

Замість цього, схоже, він піде на бійню, як і інші тварини на м'ясній фермі.

Хьюз додав: "Ісая поводиться не інакше, як будь-яке інше теля. Як слідує, ми, безумовно, будемо ставитися до нього з тією ж турботою, що і до кожної тварини».

Коментуючи повідомлення Хьюза в Twitter, одна людина написала: "Приїжджайте в Індію..."

Інший сказав: "Б'юся об заклад, Ісайя стане хітом серед індуїстів".