Одна жінка залишила моторошну записку на могилі молодого хлопця, який прожив всього лише 22 роки. На записці жінка написала "хахаха, схоже, діабет переміг".

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Симона Джуліус написала огидне послання на могилі 22-річного Ліама Скармана. Молодий хлопець, на жаль, помер від діабету в 2017 році. В результаті чого, його родичі були просто шоковані.

За цей необдуманий вчинок, жінку посадили у в'язницю за вандалізм над могилою молодого хлопця. Вона написала слова: "Ха-ха-ха, Ліам. Схоже, діабет знову переміг".

25-річна Симона Джуліус нанесла фарбу на надгробок Ліама Скармана, залишивши його сім'ю спустошеною.

Знімок надгробка
Знімок надгробка

Ліам помер від діабету у віці 22 років у день подарунків у 2017 році після діабетичної гіпоглікемії.

Ніхто не може зрозуміти, чому дівчина написала таку жорстоку записку. Але сім'я загиблого хлопця вважає, що такий вчинок був зроблений через любовні стосунки.

Дівчині було наказано виплатити суму в розмірі 500 фунтів стерлінгів сім'ї загиблого хлопця.

Знімок надгробка
Знімок надгробка

Окружний суддя Лінн Метьюз описала дії Джуліуса як "спантеличуючі", "порочні" і "завдали удару в саме серце" сім'ї.

Даний злочин було скоєно напередодні трирічної річниці смерті Ліама, що доставило біль його сім'ї.

В особистій заяві в суді мати Ліама Сью Вітт описала, як дії Юліуса "вплинули" на життя членів сім'ї.

Фото Ліама
Фото Ліама

"Втрата дитини - це найгірше горе, яке ви можете собі уявити. Воно поглинуло моє життя. Виявлення того, що хтось пошкодив могилу Ліама, тільки посилило всі ці емоції і звело нанівець прогрес, якого я домагалася в боротьбі з його смертю. Я думаю, людям цікаво, що за людина була Ліам, якою жахливою людиною він, повинен був бути, щоб хтось пошкодив його могилу, як вона, коли насправді всі, хто його знав, любили його. Я ніколи не знала, що він зробив що-небудь гидке або жахливе. Я не розумію, чому вона це зробила".

Нагадаємо, що відома співачка Наташа Корольова повідомила про жахливі події.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молодий хлопець збирався одружитися на дівчині, але замість того викинув її з вікна.