Пекін випускає найбільш смертоносне військове попередження, оскільки Китай заявляє, що тепер він "готовий перемогти" США, пише Daily Express.

Китай зробив найбільш смертоносне попередження, оскільки Пекін попередив, що США будуть "переможені", якщо дві наддержави почнуть війну на тлі напруженого протистояння через Південно-Китайське море і Тайвань.

Китай пообіцяв швидко перемогти США у військовому конфлікті в останньому дуже явному попередженні, яке продемонструвала комуністична країна. Китайська газета Global Times, яка вважається урядовим новинним агентством, опублікувала передову статтю, що розкриває загрозу у відповідь на спільні військові навчання, що проводяться США. На цьому тижні США разом з Японією, Австралією та Францією приєдналися до навчань для демонстрації сили проти Пекіну.

збройні сили Китаю
збройні сили Китаю

Однак, замість того, щоб відступити, Китай, схоже, був стурбований тим, що викликало шалений докір у державних газетах Пекіна, які демонструють непохитну впевненість у військовій перевазі Китаю.

Алекс Михайлович з RT America сказав: "Global Times опублікувала передову статтю, в якій говориться, що США будуть переможені, якщо будь-який конфлікт спалахне в Південно-Китайському морі. Багато хто розглядає навчання як демонстрацію сили, спрямовану проти Китаю, оскільки Японія працює над консолідацією військових союзів у спробі стримати сусідню наддержаву. Однак навчання, схоже, швидше дратували Китай, ніж стримували його".

Також він додав, що згідно передової статті Global Times, США зазнають поразки, якщо вступлять у бій з Китаєм у сусідніх водах.

У редакційній статті також йдеться, що Народно-визвольна армія "навіть не потребує різких відповідей на спільні навчання, оскільки у військовому відношенні вони незначні".

збройні сили Китаю
збройні сили Китаю

Колишній депутат парламенту Великобританії Джордж Геллоуей заявив, що це викличе підвищення військової готовності Китаю.

Під час тижневих навчань війська тренуються в таких діях, як моделювання міських боїв, а також у захисті віддалених островів і перехопленні суден у морі. Навчання покликані послати сигнал все більш експансіоністському і агресивному Китаю.