Одна жінка закликає людей "довіряти своєму чуттю", після того, як невідомий гість закрутив роман з нареченим. Вона просить людей довіряти своїм передчуттям, особливо після того, як її підозри виявилися гіршими, ніж вона могла уявити.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Є одне правило, якого дотримуються всі гості, – тільки одна наречена повинна бути одягнена в біле вбрання. Але є багато випадків, коли хтось із рідних або гостей одягається в біле, щоб відсунути наречену на задній план.

Жінка розповіла незвичайну історію, яка сталася на весіллі її сестри. Невідома дівчина, яка одяглася у весільну сукню, сіла на місці її сестри, коли вона була зайнята гостями на церемонії.

Вона пояснює, як у неї було погане передчуття через те, що гість виглядав занадто комфортно, сидячи на місці нареченої і тісно розмовляючи з нареченим.

Їй це зовсім не сподобалося, тому вона підійшла до столу і сказала: "Це місце моєї сестри".

Жоден з них нічого не сказав.

Фото весілля
Фото весілля

"Я не знаю, хто ви, але ви не повинні бути присутніми на весіллі в білому, а потім сидіти на місці нареченої, коли це не ваше весілля", - продовжила вона.

Деякі з гостей почали дивитися на них в цей момент, тому гість вирішив встати і піти, сказавши нареченому: "Я поговорю з тобою пізніше".

Ні наречена, ні сім'я не хотіли більше піднімати шум з цього приводу і ризикувати зіпсувати урочистий захід. Але сестра стверджує, що в глибині душі знала, що з ними двома "Щось не так".

"Два роки по тому ми виявили, що у жінки і мого зятя був роман. У деякому роді я була зла на себе за те, що мовчала. Все, що було у моєї сестри, - це дворічний шлюб, який був брехнею. Хотіла б я підняти більше шуму на весіллі через те, що ця жінка сидить на цьому місці, щоб більше людей могли бачити. І відкрито поговорила з моєю сестрою про мої побоювання", - сказала вона виданню.

Нагадаємо, що один чоловік завів собі 61 дружину і 151 дитину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дівчина скасувала весілля через те, що чоловік не знає таблицю множення.