Сім'я змушена розлучитися з куркою після того, як вона перетворилася на півника і почала будити сусідів, пише The Sun.

Баффі, однорічний Бафф Орпінгтон, пережила неймовірно рідкісну спонтанну зміну статі. Це означає, що вона перетворилася з кращої несучки яєць у своїй зграї з шести особин в хтивого півня, який шумить вранці.

курка, яка стала півнем
курка, яка стала півнем

Власники Марк і Ребекка Паннетт тепер змушені розлучитися з Баффі після скарг сусідів.

58-річний вчитель Марк з Харворта, Ноттс, сказав: "Три тижні тому вона була ще однією з дівчаток, які давали нам яйце в день. Але вона стала все більше і більше походити на півника. Ми також впевнені, що вона все ще відкладає яйця, хоча і не так багато, як раніше. Ми збиті з пантелику всім цим. На жаль, вона видає занадто багато шуму, тому нам доведеться віддати її".

курка, яка стала півнем
курка, яка стала півнем

Зміна один на 10000 відбувається, коли пошкоджений яєчник викликає різкий стрибок рівня тестостерону у курки, перетворюючи другий яєчник на яєчко.

курка, яка стала півнем
курка, яка стала півнем

Експерт з птахівництва доктор Джекі Джейкоб запропонував провести додаткові тести, щоб дізнатися, чи може Баффі відкласти і запліднити яйце.

курка, яка стала півнем
курка, яка стала півнем

Але він сказав, що це малоймовірно, оскільки у птаха не буде органів для доставки сперми.

Доктор Джейкоб сказав: "Я був би дуже здивований, але траплялися і більш дивні речі".

курчата
курчата

Джесс Велберн з The Mobile Vet Company сказала: "Були випадки зміни статі, коли лівий яєчник закривався через щось на зразок кісти, а правий яєчник перетворювався в чоловічий орган. У цих курчат потім розвиваються чоловічі ознаки, але вони зазвичай не відкладають яйця. Інший спосіб – це коли яйцеклітина запліднюється двома сперматозоїдами і перетворюється в половину чоловічої статі, наполовину жіночу. Їх називають гиноморфами, коли вони можуть виглядати жіночими з одного боку і чоловіками з іншого".