Вагітна жінка, у якої 11 дітей обурена людьми, які думають, що у її дітей – "12 різних тат".

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

32-річна жінка на ім'я Брітні Черч має 11 дітей, і ще один у її на підході. Вона обурена коментарями користувачів у соціальній мережі, які думаю, що у її дітей – 12 різних тат. Відомо, що Брітні народила першу дочку коли їй було 16 років.

Вона регулярно документує життя величезної сім'ї, від нескінченних щоденних завдань з прання і прибирання до нескінченних потоків підгузників. Жінка народила першу дитину будучи зовсім юною дівчинкою. Після чого вона почала регулярно розширювати свою сім'ю. В останній раз вона народила трійню в 2019 році.

Не дивно, що більшість людей дивуються такій ситуації. Але їх постійні питання, про те, скільки діти мають батьків, не залишають Брітні в спокої.

"У них все той же тато?". "Я не намагаюся здатися дивним, а просто задаюся питанням. Але в будь-якому випадку це не має значення".

"Дванадцять дітей, троє пап. Але якби було дванадцять батьків, це не означає, що я була б менш щаслива», - відповіла Брітні, перш ніж пояснити, що її старші п'ятеро дітей - Крізман, Джордан, Каденс, Кайла і Джейс - мають однакових тат. У Джесалін, шостий за віком, інший батько, ніж у інших її братів і сестер".

"Мій чоловік ставиться до всіх як до своїх, він не відноситься до своїх біологічних дітей інакше, ніж до інших дітей. Він думає про них усіх однаково " - пояснила вона.

Нагадаємо, що у соціальній мережі створили групу, яка вивела з себе мам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінка, яка замінила своїх дітей на ляльок розповіла про своє щастя.

Також портал "Українці" писав, що малолітня дівчинка кинулася в палаючий будинок, щоб врятувати своїх цуценят.