У новому шоу побачень ITV2 Secret Crush брюнетка Медді возз'єдналася зі своїм "зведеним братом" Каллумом після визнання, що він їй подобається вже багато років.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Брюнетка сказала, що знала Каллума з дитинства, так як її мама колись була заручена з його батьком, хоча весілля скасували. Молоді люди не бачили один одного після розриву батьків, але підтримували зв'язок в соціальних мережах, де Медді сказала, що все стало трохи "кокетливим".

Каллум і Медді
Каллум і Медді

Зрозумівши, що у неї є почуття до Каллума, Медді вирішила піти на шоу ITV2, щоб показати, що вона закохана в нього. На початку серії вона сказала: "Я тут, щоб сказати братові, що він мені подобається. Щоб було ясно, ми не родичі - моя мама і його батько були разом багато років тому. Але з тих пір, як ми знову зв'язалися в соцмережах, він дійсно подорослішав і став дуже гарний. Каллум - син хлопця моєї мами, який народився близько дев'яти років тому - я вважаю, він мій колишній зведений брат".

Після їх возз'єднання Каллум зробив висновок: "Поки вона добре до мене ставиться і вміє готувати, може бути, я встану на одне коліно і зроблю пропозицію. Не можу повірити, що вона була закохана в мене. Я думаю, що вона абсолютно приголомшлива... Вона прекрасна дівчина, так що я в захваті, якщо чесно. Я схвильований, і хочу побачити, до чого це призведе".

Фото Каллума
Фото Каллума

Медді додала: "Він був дійсно шокований, він взагалі не підозрював, що це я. Думаю, що це було одне з кращих побачень, які у мене були!".

Нагадаємо, що дівчина відіграла штучне весілля, щоб помститися колишньому.

Як раніше повідомляв портал "Українці", щоб помститися коханці чоловіка, жінка влаштувала його похорон.

Також портал "Українці" писав, що хлопець закохав у себе 20 дівчат.