НАСА хоче запустити зонт на супутник Сатурна, Титан, для того, щоб знайти там позаземне життя. Вчені вважають, що там може існувати життя в органічних сполуках. Після чого вони збираються використовувати метанові озера, щоб повернуться назад на Землю.

Про це повідомляється на порталі "Mail Online".

- Грант вартістю в 125000 доларів був наданий дослідникам НАСА в Клівленді.

- Титан - другий за величиною місяць у Сонячній системі. Він покритий глобальним океаном, що складається з рідкого метану, а його породи містять водяний лід.

- Місія НАСА Dragonfly до Титану може початися в найближчі кілька років.

- Космічне агентство нещодавно надало грант у розмірі 125 000 доларів від NASA Innovative Advanced Concepts (NIAC) Дослідницькому центру NASA Glenn Research Center в Клівленді, штат Огайо.

Ракета
Ракета

- Крім рідкого океану, який, на думку багатьох вчених, може бути домом для життя, на його поверхні і в атмосфері є клас хімічних сполук, відомих як толіни, яких немає на Землі.

- НАСА повідомляє, що толіни також можуть бути "деякими з будівельних блоків Сонячної системи, які можуть допомогти нам зрозуміти походження життя на нашій планеті".

"Ми очікуємо, що посадка на Титан буде відносно простою", - йдеться в заяві Стівена Олесона, голова Compass Lab в Глені, яка займається концептуальним проектуванням космічних кораблів для НАСА. "Титан має щільну атмосферу азоту - в 1,5 рази перевищує атмосферний тиск землі, яка може уповільнити швидкість посадкового модуля за допомогою аерозольної оболонки і парашута для м'якої посадки".

Сатурн
Сатурн

"Титан - дивовижний світ. Він покритий органічними сполуками, захищеними щільною азотною атмосферою, а на його поверхні є моря рідкого природного газу розміром і глибиною з Великі озера Землі. А під своєю корою Титан - це океанічний світ з другим океаном рідкої води, захованим глибоко під поверхнею", - пояснив провідний дослідник компанії Compass.

Нагадаємо, що вчені винайшли робота, які досліджує Маріїнську западину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені помітили в космосі астероїд, на їхню думку - це НЛО.