Леделл Лі наполягав на своїй невинності у вбивстві Дебри Різ в 1993 році. Тепер на зброї, використаній у злочині, була виявлена ДНК іншої людини - і адвокати кажуть, що немає ніякої "абсолютної або остаточної" зв'язку з Лі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Адвокати людини, страченого в США, кажуть, що на знарядді вбивства була виявлена чужа ДНК. Леделлу Лі зробили смертельну ін'єкцію чотири роки тому після того, як штат Арканзас визнав його винним у вбивстві Дебри Різ в 1993 році. Адвокат до кінця наполягав на своїй невинності.

Незадовго до своєї смерті Леделл сказав Бі-бі-сі:"Мої передсмертні слова завжди будуть такими, як було: я невинна людина".

Сьогодні адвокати його сім'ї кажуть, що на зброї, використаній для вбивства Різа, була виявлена ДНК іншої людини, і що, як повідомляє CNN, немає "абсолютного чи переконливого" зв'язку з Лі.

Було виявлено, що дівчина була вбита інструментом, який нагадує обріз бейсбольної біти.

Неймовірно, але рукоять закривавленої кийки і біла сорочка, обгорнута навколо зброї, ніколи раніше не випробовувалися.

Знімок в'язниці
Знімок в'язниці

Перед смертю Лі безуспішно стверджував, що йому слід дати можливість перевірити докази крові і волосся, які могли б довести, що він невинний.

Адвокат Лі спробував протестувати докази ДНК перед стратою, в тому числі знаряддя вбивства і волосся, які були знайдені в будинку Різа, але запит був відхилений.

У січні 2020 року адвокати сім'ї Лі подали позов про видачу зразків ДНК. Після того, як вони отримали результати стало відомо, що це ДНК іншої людини.

У п'ятницю юридична група проекту "Невинність" повідомила CNN, що результати тесту ДНК також не показали "абсолютної або остаточної" зв'язку з підозрюваним..

"Ми раді, що в національній базі даних ДНК з'явилися нові докази, і як і раніше сподіваємося, що в майбутньому буде виявлена додаткова інформація", - сказала сетра Лі.

За два дні до смертельної ін'єкції 51-річний Лі розмовляв з Крістофером Бактіном з The Mirror.

"Вони намагаються вбити ні в чому не винну людину, просто щоб подивитися, чи дійсно їм це зійшло з рук. Історія довела, що замість того, щоб виправити помилку, ця нація воліла б приховати. Замість того, щоб вибачатися і намагатися виправити цю помилку. І чому? Тому, що ця нація в цілому воліла б жити з цією брехнею, щоб не бентежитися, якою б ціною вона не була. Навіть якщо ця ціна означає спробу вбити невинну людину", - сказав Лі.

Знімок зі страти
Знімок зі страти

Ніна Моррісон з проекту "Невинність" визнала, що нові результати аналізу ДНК, отримані через 29 років після збору доказів, "виявилися неповними і частковими".

Нагадаємо, що маньяка, який переховувався 36 років був спійманий.

Як раніше повідомляв портал "Українці", брат дівчини, яка стала жертвою канібалу звернувся до публіки.