Шахраї-чоловіки використовують силіконовий протез грудей, щоб виглядати привабливими жінками в Інтернеті, пише Odditycentral.

Поліція Китаю нещодавно зробила попередження про "фальшивих жінок", які використовують реалістичні силіконові протези грудей, щоб обманом змусити чоловіків зняти одяг під час онлайн-чатів, а потім шантажувати їх відзнятим матеріалом.

Якщо останні пару років чогось нас навчили, так це тому, що вам безумовно не слід довіряти всьому, що ви бачите в Інтернеті. Від комерційно доступних додатків, таких як FaceApp, до просунутих діпфейків і штучного інтелекту, технології настільки добре обманюють людське око, що ви більше не можете довіряти своєму зору.

шахраї використовували силіконові груди для обману
шахраї використовували силіконові груди для обману

Але справа не тільки в технологіях. Згідно з останніми повідомленнями, банди китайських чоловіків використовували елементарні інструменти, такі як силіконові груди і макіяж, щоб видавати себе за жінок в Інтернеті і шантажувати довірливих людей.

Китайська поліція повідомила, що банди безжальних злочинців шантажують чоловіків, змушуючи їх базікати з ними оголеними через Інтернет. Вони будуть націлені на шанованих професіоналів, таких як лікарі, вчителі або державні службовці, і будуть підходити до них в соціальних мережах, зображуючи з себе привабливих жінок. Потім, завоювавши їхню довіру, вони переконували їх зняти одяг і поговорити оголеними.

Потім шахраї спонукали своїх жертв завантажити додаток, щоб подивитися відео з їх оголеними тілами, щоб отримати доступ до їх телефонних номерів і контактів. Потім вони продовжували вимагати у жертв пристойні суми грошей, погрожуючи відправити компрометуючі відео їх родичам і друзям.

шахраї використовували силіконові груди для обману
шахраї використовували силіконові груди для обману

Метод шантажу в чаті в оголеному вигляді став дуже популярним в Китаї: Департамент громадської безпеки провінції Гуандун повідомив, що тільки в першій половині 2020 року поліція отримала понад 9200 повідомлень про шантаж, пов'язаних з чатами в оголеному вигляді.

Відео, опубліковане поліцією раніше цього місяця, показує привабливу жінку, яка знімає груди, яка виявляється силіконовим протезом, а потім знімає шар штучної шкіри з обличчя. Чесно кажучи, це шокує. У кліпі також є фотографії чоловіків з аналогічним протезом грудей.

"Ти думаєш, те, що ти думаєш, є те, що ти думаєш?» - каже на відео жінка-поліцейський. "Хлопчики, не базікайте оголеними. Це шахрайство".

Відео нещодавно стало вірусним у Китаї, залишивши більшість глядачів з широко відкритими ротами, побачивши здатність цих чоловіків-злочинців перетворюватися на фальшивих жінок.

"Ось чому вам не слід вступати у відносини з кимось, з ким ви зустрічаєтеся в Інтернеті, тому що красива жінка може бути чоловіком!", – написав один чоловік.