Працівник залишився незадоволеним після того, як їх колишній начальник зажадав повернути криптовалюту, якою він йому заплатив за виконану роботу. Після того, як монета виросла в ціні, начальник захотів повернути її собі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Вартість життя стрімко зростає, і багато хто з нас зазнає труднощів.

У той час як багато хто з нас посилює гаманці і перевіряє рахунки, один робітник залишився з відкритим ротом через вимоги їх боса.

Після роботи в технологічній компанії співробітнику платили зарплату в криптовалюті, і з тих пір її вартість різко зросла.

За оцінками робітника, монета зросла більш ніж на 700%, а це означає, що вони сидять на кругленькій сумі. Але генеральний директор компанії нещодавно відправив електронний лист з проханням повернути криптовалюту.

Біткойн
Біткойн

Натомість їм будуть платити в доларах США за ту роботу, яку вони спочатку виконували, а це означає, що у них залишиться набагато менше грошей.

"Я не зовсім впевнений, що робити. Я працював з цією людиною багато років, і він має тенденцію намагатися змінити умови оплати після узгодження певного способу роботи. Як ви думаєте, що є справедливим рішенням? Чи повинен я повертати частину криптовалюти за відпрацьовані години? Що я повинен сказати цьому роботодавцю?", - просить ради незадоволений працівник.

Зрозуміло, що люди не думали, що він повинен повертати гроші.

"Якщо вартість зменшиться, чи будуть вони платити вам різницю? Я думаю-ні!", "Це безумовна оплата за виконану роботу! Ніхто не може вимагати її назад. Це не той роботодавець, на якого ви хочете працювати", "Скажи йому, щоб він збився зі шляху. Який клоун, що навіть приміряв це", - залишають коментарі користувачі в Twitter.

Нагадаємо, що вчені придумали взуття для слабозорих.
Як раніше повідомляв портал "Українці", хлопчик з великими кістами показав величезну силу волі.