Підліток-герой, який, як повідомляється, не вмів плавати, потонув, намагаючись врятувати приятеля в скрутному становищі біля водойми.

Про це пише The Sun.

16-річний Сем Хейкок стрибнув у водосховище Уллі недалеко від Ротерхема, Південний Йорк, Великобританія, в п'ятницю вдень. Приятелі кажуть, що Сем без вагань допоміг своєму другові – незважаючи на те, що він знав, що не вміє плавати.

Підліток був частиною групи молодих людей, які відпочивали в прекрасному місці після свого останнього дня в середній школі Оквуд. Члени групи пішли скупатися після останнього навчального дня.

хлопчик потонув, рятуючи з води друга
хлопчик потонув, рятуючи з води друга

Але коли один з підлітків потрапив у біду, Сем – талановита зірка дзюдо – кинувся на допомогу. Інший друг подзвонив в службу 999 і з жахом спостерігав, як хлопчик зник під водою.

Команди фахівців почали масштабні пошуки Сема. Пізніше тієї ж ночі водолази виявили його тіло.

Батьків Сема, Саймона і Гейнора, а також його п'ятьох старших братів підтримують спеціально офіцери, покликані допомогти сім'ям у важких ситуаціях.

Інший хлопчик благополучно вибрався з води.

хлопчик потонув, рятуючи з води друга
хлопчик потонув, рятуючи з води друга

Подруга сім'ї Тереза Гленн сказала: "Було три хлопчики, включаючи Сема, який схопився і спробував врятувати свого друга. Це типово для нього. Він і його мама зробили б все для будь-кого, хто потребував допомоги. Очевидно, вони абсолютно збожеволіли через те, що сталося, але Гейнор пишається тим, що він намагався зробити, і буде дорожити цією подробицею до кінця свого життя".

За словами Терези, Сем сказав мамі, що любить її, коли пішов в останній день школи.

За словами Терези, мамі Сема недавно ампутували ногу, і вона хоробро бореться з проблемами зі здоров'ям.

хлопчик потонув, рятуючи з води друга
хлопчик потонув, рятуючи з води друга

"Сем був схожий на свою маму. Він би не подумав про небезпеку. Як тільки він побачив, що його друг потребує допомоги, відразу спробував допомогти", - сказала вона.