Кадри показують блідошкірого "гуманоїда", що йде по мосту в східній Індії. При цьому деякі люди переконані, що ця істота є "інопланетянином" або якоюсь іншою паранормальною істотою.

Про це пише Daily Star.

Дивна фігура, схожа на гуманоїда, була помічена коли переходила дорогу в Індії, що змусило свідків вважати, що в цьому місці явно відбувається паранормальна активність.

Ця химерна істота була знято на відео, в той час, коли гуляє вночі по мосту в Джаркленді, Східна Індія. На відео, знятому в п'ятницю (28 травня) на нещодавно побудованому мосту біля греблі Чадва в районі Хазарібаг, можна побачити моторошну фігуру, що впевнено йде по мосту.

Люди зняли моторошну фігуру з довгими кінцівками
Люди зняли моторошну фігуру з довгими кінцівками

У довготелесої форми довгі руки і ноги, блідо-біла шкіра і дуже худий торс. Мотоциклісти намагаються з'їхати з дороги, щоб уникнути фігури, яка зупиняється і дивиться на них, перш ніж продовжити повільну прогулянку.

Пізніше свідки стверджували, що фігура була будь-ким, від примари до відьми, а деякі навіть вважали, що це був інопланетянин. Відео було завантажено в Twitter і переглянуто майже 5000 разів, що викликало запеклі суперечки про те, чи була таємнича фігура паранормальним явищем або просто частиною розіграшу.

Одна людина прокоментувала: "Що це за істота в Джаркланді? Мені здалося, що це прибулець".

Інша людина вказала на щось дивне, що відбувається в небі через 13 секунд після початку ролика, написавши, що "в небі тьмяне червоне світло".

Використовуючи хештег "інопланетяни", віруючий продовжив: "Але на 13-й секунді, спостерігаючи за червоним світлом, що відлітає, воно теж зупиняється. Це здається реальним".