Перелякана вагітна жінка народила дитину після того, як злодії увірвалися в будинок і викрали сімейну машину, пише The Sun.

31-річна Стефанія Джудіче була на останній стадії вагітності, коли почула, що в її будинку внизу знаходяться злодії. Після того, як вони зникли на машині її чоловіка, їй довелося пережити важке випробування.

У вагітної жінки почалися перейми після того, як від неї зникли злодії, які увірвалися в її будинок, коли вона спала. У середу, 26 травня, в будинок Стефанії Гвідіце увірвалися в будинок посеред ночі, коли вона і її чоловік Альберто були нагорі в ліжку.

Злодії проникли в будинок пари в Heritage Grange в Единбурзькому Burdiehouse через незачинені двері ззаду. Після злому вони вкрали ключі від Audi її чоловіка, перш ніж виїхати на ній.

чоловік жінки, що народила під час пограбування
чоловік жінки, що народила під час пограбування

Стефанія, яка вже є мамою 19-місячної дитини, сказала, що через домашнє вторгнення у неї почалися перейми, так як під час стресу у неї розвинулося кровотеча і почалися сутички.

Вона детально розповіла, як її розбудили зловмисники внизу, почувши звук, схожий на рух стільця.

"Я чуйно сплю з тих пір, як народився мій 19-місячний син, тому, коли внизу пролунав звук, схожий на стілець, який тягнуть по підлозі, він розбудив мене. Моя мама зараз живе з нами, тому спочатку я думав, що, можливо, це вона. Але потім раптово я почула, як двигун автомобіля мого чоловіка завівся, і я відразу зрозуміла, що це його машина", - сказала вона BBC Scotland.

Стефанія майже досягла повного терміну вагітності, тому дісталася до вікна спальні тільки в той час, щоб побачити, як їде біла Audi S5 за 30 000 фунтів стерлінгів.

А коли приїхала поліція, весь жах, тривоги і стрес раптово обрушилася на Стефанію, у неї почалися сутички і кровотеча. Її швидко доставили в лікарню, де пізніше в той же день народилася їхня маленька дочка Георгія.

Поліція знайшла їх машину через 40 хвилин в Стрейтоні, Мідлотіан, але її ще не повернули, так як її перевіряють на судово-медичній експертизі.