23-річна Крістіна Озтюрк та її 57-річний чоловік-мільйонер Галіп заплатили 138000 фунтів стерлінгів сурогатним матерям, щоб розширити свою сім'ю, і кажуть, що вони можуть захотіти цілих 100.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Мама народила 20 дітей від сурогатних матерів всього за рік, і не виключає, що у неї буде ще більше дітей.

23-річна Христина Озтюрк познайомилася зі своїм 57-річним чоловіком-мільйонером Галіпом Озтюрком під час поїздки до Грузії, куди бізнесмен переїхав після вироку до довічного ув'язнення у своїй рідній країні, Туреччині.

Рік тому у них була одна дитина, але після того, як вони заплатили 138000 фунтів стерлінгів сурогатним матерям, їх сім'я значно розширилася, і тепер у них 21 дитина.

У багатої пари є 16 няньок, які щорічно витрачають на них 67700 фунтів стерлінгів.

Коли Христина, родом з Росії, познайомилася з Галіпом, який одного разу вже був одружений, вони розділили мрію про велику сім'ю.

Тепер молода жінка каже, що весь час зі своїми дітьми і робить "все, що зазвичай роблять мами".

Галіп і Христина, яка вже була мамою шестирічної Вікторії, народили свою першу дитину від сурогату, хлопчика на ім'я Мустафа, в березні минулого року.

Потім вони платили своїм сурогатним матерям 7700 фунтів стерлінгів за кожну вагітність, і тепер у них є діти у віці від чотирьох до 14 місяців.

Велика сім'я
Велика сім'я

Сім'я мільйонерів, що живе в триповерховому особняку, щотижня використовує 20 великих пакетів підгузників і 53 упаковки дитячого харчування

Крістіна сказала: "Це коштує близько 5000-6000 доларів (3500-4200 фунтів стерлінгів) на тиждень на предмети першої необхідності для всіх дітей. Іноді трохи більше, іноді трохи менше".

Жінка каже, що її шестирічна дочка схвильована і любить грати зі своїми братами і сестрами, годувати їх або читати їм казки.

Христина каже, що не планує в майбутньому більше сурогатних дітей, але не виключає, що у неї буде більше дітей природним шляхом.

Вона пояснює: "Я планую вагітність, але не відразу, тому що зараз мені потрібно бути поруч зі своїми малюками. Важко бути мамою 21 дитині, коли ви вагітні".

Говорячи про свій розпорядок дня, Христина каже, що її дні ніколи не бувають нудними, оскільки вона завжди зайнята турботою про дітей.

Зазвичай діти лягають спати близько 20:00 і сплять до 6:00, а Вікторія прокидається о 7:00.

Христині не вдається виспатися, але, за її словами, для неї це не проблема, так як вона прийняла рішення завести велику сім'ю.

Її чоловік Галіп регулярно ділиться фотографіями сім'ї в Instagram зі своїми 213000 підписників.

Нагадаємо, що мама привчила готувати на всю сім'ю 3-річну дитину.

Як раніше повідомляв портал " Українці", мама розповіла, як змусити дитину пити ліки без істерики.