Зоопарк діляться темними секретами того, що відбувається за закритими дверима в наших улюблених парках тварин.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Якщо ви запитаєте будь-яку дитину, чим вона хоче займатися, коли виросте, то, швидше за все, їй буде цікаво працювати в зоопарку.

Проте, в той час як суперечки про те, чи слід коли-небудь утримувати тварин в клітках, тривають, група доглядачів зоопарку закриває дах над тим, що насправді відбувається за закритими дверима.

Всі ми читали новини про зоопарки, змушені закритися на день через втікача тварини, але виявляється, що тварини тікають набагато частіше, ніж ми коли-небудь чули.

Працівник зоопарку
Працівник зоопарку

"Якщо будь-яка тварина втікає до того, як зоопарк відкриється для публіки, передбачається, що зоопарк повністю закриється на день", - пояснив один з користувачів Reddit.

"Однак часто невеликі зоопарки не можуть дозволити собі втрачати день, відкритий для громадськості, тому, якщо деякі особливі види тварин, наприклад, рептилії або дрібні тварини, вислизають, вони просто залишаться відкритими, поки доглядачі будуть шукати тварину".

Далі вони сказали, що навіть чули від колег, що начальник зоопарку змусив персонал відкритися, коли "маленька, але дещо отруйна змія вийшла на свободу".

Змія
Змія

І, якщо ви коли-небудь були в гостях у чарівних курчат в інкубаторах, то ми боїмося, що ваш день ось-ось буде зіпсований.

"Одним з найпопулярніших наших експонатів був інкубатор з курчатами. Нам сказали сказати відвідувачам, що старші пташенята будуть відправлені в школи в якості домашніх вихованців або в дитячий зоопарк", - пояснив працівник зоопарку.

"Насправді, ми відправили пташенят в зоопарк, в якості живого корму для змій та інших хижаків".

Інший працівник зоопарку згадав час, коли його зоопарк був змушений закрити виставку павіанів через мертвонародження бідної матері бабуїна, що спонукало співробітників сказати відвідувачам, що група "сумує".

Бабуїн
Бабуїн

Але насправді у них не було вибору, окрім як закрити виставку, тому що "вони розкидали частини трупа немовляти, і ми нічого не могли з цим вдіяти".

Тим часом, інший доглядач зоопарку виступив з шокуючою заявою про смерть білого тигра, який, як повідомляється, помер природною смертю.

Доглядач, який зберігав анонімність зоопарку, сказав, що їм сказали, що насправді виникла проблема з електричним парканом, що оточував вольєр тигра, але "менеджери зоопарку відмовилися платити за його ремонт, вважаючи, що все буде в порядку".

Тигр
Тигр

"Його вбили електричним струмом через кілька тижнів після того, як вони виявили проблему. Вони приховали все це, сказавши, що не знають, як він помер, але що він був старий. Це донині залишається секретом зоопарку", - заявив користувач Reddit.

В іншому місці інші доглядачі зоопарку розкрили секрети черепах, які намагаються займатися любов'ю з миттям відер, і верблюдів, що плюють на людей, які діють їм на нерви.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про секретні матеріали, пов'язані з НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", НАСА розповіла, що можливо знайшла позаземне життя.