Пес, який на власному гіркому досвіді переконавсяя, що їсти бджолу - не найкраща ідея. Він став вірусним після того, як відео, завантажене в TikTok, набрало більше 36 мільйонів переглядів.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

У більшості випадків чистої радості від народження цуценя достатньо, щоб ви не втратили розум через те, наскільки вони можуть бути для вас серйозним тягарем.

Від розірваного на шматки взуття до думки, що вони можуть ходити по воді, неможливо не пробачити їм надмірно збудливу поведінку.

Але одне щеня торкнулося серця в Інтернеті після того, як його власник поділився незвичайною ситуацією – щеня з'їв бджолу.

Користувач TikTok @Mathiiiel опублікував відео з підписом:"Моя собака з'їла бджолу, і її довелося терміново доставити до ветеринара".

Цуценя
Цуценя

Потім він переходить до наступного знімка собаки, яку тримають ветеринари, демонструючи, що його щоки і шия збільшилися в розмірах, залишаючи його з майже ідеально круглою головою.

На щастя, домашня тварина повністю відновилася за допомогою експертів, і його власник написав: "Він несе свою історію, так що він в повному порядку", показуючи, що він люто виляє, хоча його тест на смак в дикій природі пройшов погано.

Відео зібрало приголомшливі 36 мільйонів переглядів в соціальній мережі, більше дев'яти мільйонів лайків і більше 250 000 коментарів, оскільки люди не могли повірити в його тимчасове перетворення.

"Я не знаю, чого очікував, але це не те", "чому він надувався", "у тебе є маленька панда", "це не собака, це кролик", "гаразд, але він виглядав так мило, розпухлий", "ця муха була занадто гострою", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Нагадаємо, що кіт, якого, вважали хворим, виявився котом-вовком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", сліпий кіт став зіркою інтернету.