42-річна Евеліна Медіна звинувачується в тому, що попросила 35-річну секретарку Жіссель Васкес зробити знімок, перш ніж "спустила штани до щиколоток, розгорнулася, оголивши сідниці в нижній білизні і позувала".

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

На директора школи подали до суду за те, що нібито змусили секретарку зробити її пікантні фотографії.

42-річний директор Школи Евеліна Медіна звинувачується в тому, що попросила колишнього секретаря Жіссель Васкес, 35 років, зробити знімок, перш ніж вона "спустила штани до щиколоток, розгорнулася, оголила сідниці в нижній білизні і позувала", згідно з судовими документами.

Медіна, яка одружена, також нібито змусила свою секретарку писати текстові повідомлення її коханому, з яким у неї був роман.

Евеліна
Евеліна

У позові говориться, що причиною залучення секретаря було те, щоб чоловік Медіни ніколи не знайшов доказів її роману на її власному телефоні.

Місіс Васкес, мама шести дітей, яка працювала секретарем Медіни в школі Роберта К. Додсона в Нью-Йорку, також стверджує, що вона піддавалася сексуальним домаганням і в кінцевому підсумку в якості покарання була переведена в іншу школу. Вона подає позов про відшкодування збитку.

"Вона простягає мені телефон і каже: "Закрий двері". Коли я озирнулася, її штани були вже спущені. Я була шокована. Я не знала, що й думати. Я дійсно просто завмерла. Я хвилювалася, що якщо я просто вийду з її офісу, там може виявитися студент, співробітник або хто-небудь ще. Її офіс знаходиться в головному офісі, і там багато людей", - сказала місіс Васкес газеті New York Post .

Звинувачення, які, як стверджується, відбувалися протягом майже двох років. Вони почалися в травні 2018 року, але директор школи Едвін Кесада відмовилася допомогти, незважаючи на те, що була попереджена про інциденти, згідно з судовими документами.

Співробітники школи
Співробітники школи

Медіна, яка, за повідомленнями місцевих ЗМІ, більше не працює в школі для дітей від ясел до 12 років, також звинувачується в тому, що вона відправила знімок чоловіка, що лежить в ліжку в нижній білизні, і попросила місіс Васкес зберегти його в своєму телефоні.

Наступного дня Медіна попросила секретарку зробити непристойні знімки її зі спущеними штанами.

Через чотири дні Медіна навіть відправила місіс Васкес, яка працювала в школі всього місяць, "фотографію чоловіка, що лежить в ліжку з оголеним ерегованим пенісом", і попросила її зберегти її для неї.

Протягом наступних кількох місяців місіс Васкес нібито була змушена купити нижню білизну для Медіни і забронювати номер в готелі.

Повідомлення
Повідомлення

Медіна також "насильно схопила (місіс Васкес) за горло, щоб показати, що вона хоче робити зі своїм коханим", і показала свої відверті знімки з коханцем, йдеться в позові.

Повідомляється, що в той час Васкес попередила двох шкільних чиновників, включаючи лист до відділу кадрів, але ніяких дій зроблено не було.

Нагадаємо, що гарячу дівчину заблокували в соцмережі через ревнивих користувачів.