Метт Велланд поділився теорією змови і пояснив, що ми всі можемо лежати на лікарняних ліжках і "жити в спогадах". Він стверджував, що ми не розуміємо, що потрапили в навколосмертний досвід.

Про це повідомляють на порталі "Daily Star".

TikToker став вірусним після того, як поділився обурливою теорією змови, яка передбачає, що всі мертві і просто живуть у спогадах.

Метт Велланд поділився теорією змови у своєму акаунті @ itsmattw_01 І сказав, що ми можемо жити в наших спогадах, не усвідомлюючи цього.

У відео, опублікованому у вівторок(13 квітня), творець контенту запитує в підписі: "Ми всі мертві?"

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

"Так науково доведено, що коли ми вмираємо, наш розум продовжує функціонувати, і це правда, що наше життя буквально спалахує перед нашими очима. Є семихвилинний період часу, коли ви будете переглядати все своє життя, але це не буде схоже на сім хвилин - це буде здаватися вічністю", - сказав хлопець.

Продовжуючи свою приголомшливу теорію з моторошною музикою на задньому плані, Метт каже, що у нас немає способу дізнатися, чи потрапили ми в пастку навколосмертного досвіду.

"Ви б просто подумали, що це ваше життя. Я намагаюся сказати, що ми всі можемо померти, лежачи де-небудь на лікарняному ліжку, і це реальність - просто наше життя дивним чином миготить перед нашими очима", - продовжив Метт.

Його відеоролик зібрав понад 1,2 мільйона переглядів і налякав деяких.

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

"Значить, я теж це бачив в минулому житті", "Почекайте, коли ми вмираємо в нашому спогаді про наше життя безпосередньо перед смертю, чи є у нас ще один спогад про наше життя безпосередньо перед смертю в нашому спогаді?", "Так, якщо це так ... що відбувається, коли ми спимо і боїмося смерті? Просто додамо це для науки", "Це не має сенсу, так що, якщо я знову помру, я знову буду дивитися на життя?", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Нагадаємо, що люди випадково зняли моторошну фігуру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік полював за перевертнем 30 років.