На кадрах видно, як 53-річна Тіна Кіндред заарештована в стейк-хаусі Outback у Флориді після того, як поліцейський вдарив її електрошокером в груди.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Оголена жінка нібито шаленіла в ресторані, поки поліцейський не вдарив її електрошокером в груди, як видно на шокуючому відео.

У відео, знятому 1 червня, жінка піднімається на прилавки в барі Outback Steak House в Окалі, штат Флорида.

Абсолютно гола, вона хапає пляшки з пляшками і розбиває їх об підлогу, в той час як на задньому плані стоять нервові співробітники.

Спрацьовує сигналізація, і хтось в ресторані запитує її: "Мем, будь ласка, злазьте".

Потім в ресторан входить поліцейський і кричить жінці, щоб вона сіла на землю, але вона ігнорує його команду і намагається кинути в нього пляшку.

Співробітник поліції ухилився від пляшки, і жінка кинула другу, яка зачепила його руку. Після цього поліцейський вдарив її електрошокером в ліву груди, і вона впала на підлогу.

Буйна жінка
Буйна жінка

Її заарештували і доставили в лікарню для лікування. Згідно з новинним сайтом, в організмі жінки, 53-річної Тіни Кіндред, не було ніяких наркотиків.

Свідок стверджувала, що вона забралася на барну стійку і кинула тарілки, склянки і пляшки з вином в персонал і відвідувачів.

За їхніми словами, співробітники використовували Підноси в якості щитів, поки клієнти вибігали з дверей аварійного виходу.

Їй було пред'явлено звинувачення в нанесенні побоїв співробітникам правоохоронних органів і скоєнні кримінального злочину при обтяжуючих обставинах.

Вона утримується у в'язниці округу Меріон під заставу в розмірі 5000 доларів і повинна з'явитися до суду о 9 ранку 6 липня.

Нагадаємо, що канібал-вбивця розповів про свої злочини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на молодого хлопця напали з ножами прямо в парку.
Також портал "Українці" писав, що за будинком поліцейського знайшли десятки могил.