Жахливі фотографії широко поширювалися в соціальних мережах, і на них видно товсту ковдру з павутини, що покриває траву, чагарники і дорожні знаки в Східному Гіппсленді, штат Вікторія.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Мільйони павуків покрили Вікторію, Австралія, товстими покривами павутини, коли паводкові води змусили їх шукати притулок на височині.

Знімки були зроблені на Далекому Сході штату, вони показують листи липкого шовку, що покривають траву, кущі та дорожні знаки.

Павутина
Павутина

Підпис до зображень, які були широко поширені в соціальних мережах, говорить: "Якщо повені було недостатньо, Я даю вам, павучий апокаліпсис".

Це сталося після того, як минулого тижня деякі частини регіону були закриті після проливних дощів, в результаті яких тисячі людей залишилися без електрики через обрив ліній електропередач.

Професор Дітер Хочулі з Сіднейського університету визначив цих страшних істот як павуків-павутинок і сказав, що це видовище не було незвичайним після повені.

Павутина
Павутина

"Вони створюють павутину, яка трохи відрізняється від тієї, з якою ми більш знайомі, наприклад, павутину сфер, вони плоскі, і павуки часто живуть між двома шарами павутини. Коли ми отримуємо такі дуже сильні дощі і повені, ці тварини, які проводять своє життя загадково на землі, більше не можуть там жити і роблять саме те, що ми намагаємося робити - вони переміщаються на височину", - пояснив професор.

Нагадаємо, що професор розповів, що люди зможуть жити тисячі років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені зробили велике відкриття.