Відомий російський поет пісняр і автор пісень Алли Пугачової Борис Пастернак (справжнє прізвище Пургалін) наклав на себе руки. Його тіло знайдено біля однієї з лікарень Москви. 84-річний поет вистрибнув з вікна палати.

Читайте нас у Google News!

Борис Пургалін
Борис Пургалін

Як повідомляє "МК", тіло 84-річного Пургаліна знайшли близько 6.45 години ранку 18 серпня на території Федерального науково-клінічного центру ФМБА на Горіховому бульварі. Там літній чоловік перебував на лікуванні. Палата, в якій лежав Пургалін, була на 8-му поверсі, труп був виявлений на вулиці.

Зараз поліція веде розслідування причин смерті російського пісняра.

Борис Пургалін - автор популярного телешоу "Бенефіс", автор текстів пісень до фільму "Тільки в мюзик-холі". Співпрацював з Володимиром Пресняковим, Анатолієм Кальварская і іншими композиторами.

Він написав дуже багато пісень примадонни Алли Пугачової. Також Пургалін був автором сценаріїв телевізійних "Блакитних вогників".

Борис Пургалін доводиться родичем знаменитому поетові Борису Пастернаку, і, працюючи в музичній редакції на телебаченні, був змушений взяти псевдонім Пургалін, щоб їх не плутали.