Ірис Джонс і Мохамед Ахмед Ібріхам зв'язали себе узами шлюбу в листопаді минулого року, але візові проблеми ускладнили їхні стосунки. Пенсіонер кілька разів їздила в Єгипет, але це їй потрапляє в копієчку.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

81-річна Айріс Джонс з Сомерсета вийшла заміж за 36-річного Мохамеда Ахмеда Ібріхама в листопаді минулого року після зустрічі з ним в Facebook в 2019 році.

Однак закохана бабуся з тих пір провела місяці без Мохамеда, який не може отримати візу для перебування у Великобританії.

Ірис тепер побоюється, що вона ніколи не возз'єднається зі своїм чоловіком.

Вона сказала: "Я розлучена з тим, кого люблю, це так важко. У мене немає віку на моїй стороні. Я можу померти завтра. Кожен день дорогоцінний".

Ірис раніше зізналася, що поїздки досі були дуже дорогими і що навколишнє середовище в Єгипті погано підходить для її здоров'я. Попутно Ірис "страждала від головних болів і стресу".

Ірис і Мохамед
Ірис і Мохамед

"Я йду до лікаря, щоб отримати лист, в якому говориться, що у мене так багато проблем зі здоров'ям, що мені потрібен мій чоловік у Великобританії, в надії, що вони трохи порушать правила і дозволять йому прийти і доглянути за мною", - додала вона.

Ще в березні Ірис поділилася в Facebook віршем про свої емоційні потрясіння.

"Нам просто потрібно бути разом, тому що ця дама ще не в розквіті сил. Ми на протилежних кінцях спектра того старого ворога, часу. В імміграційну службу, будь ласка, зробіть все можливе. Дайте Мохамеду візу, щоб він міг виїхати з Гізи в мій маленький будинок на заході. Любов - це ... коли той, кого ти любиш, піднімає тебе на два сходових прольоти, коли ліфт зламався", - говорить Ірис.

Нагадаємо, що жінка повідомляє, що у неї було 10 немовлят відразу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молодий хлопець побудував стосунки з 60-річною бабусею.