Письменниця Сьюзан Гріффін наводить вагомі аргументи на користь того, чому вона вважає джакузі кошмаром, порівнюючи їх з "людським супом" або ванною з купою випадкових незнайомців.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Експерт з відпочинку поділилася похмурою реальністю гарячих ванн, які вона порівнює з "людським супом", включаючи ризик підхопити смертельну хворобу.

Хоча більшість людей розглядають гідромасажну ванну як розслабляючий і приємний спосіб розслабитися, Сьюзан Гріффін, експерт з планування відпустки 2Chill, пояснила "грубі" причини, чому їх слід уникати.

Вона сказала, що в них важко входити і виходити гідним чином, і що ви, по суті, маринуєтеся в чужих соках, якщо перебуваєте в громадській ванні.

Джакузі
Джакузі

Сьюзан додала, що бактерії в джакузі можуть привести до кишкової палички, фолікуліту і навіть до хвороби легіонерів, яка в гіршому випадку може привести до летального результату.

Сьюзан сказала: "Це основна територія для таких прицільних рефлексів, як плаваючі пластирі та нитки волосся, і це лише те, що ви можете побачити. У погано обслуговуваних ваннах тепла вируюча вода є ідеальним середовищем для розмноження мікробів і бактерій, піддаючи людей ризику всіляких неприємних захворювань, включаючи хворобу легіонерів".

Нагадаємо, що експерти розповіли, що відпочинок в Україні влетить в копієчку в цьому році.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська зірка Леся Нікітюк показала, як вона відпочиває закордоном.

Також портал "Українці" писав, що на відпочинку в Єгипті дівчина потрапила в реанімацію.